Dernek  üyelerimizin dikkatine: Değerli üyelerimiz Derneğimizin giderlerini karşılamak üye aidatı ile mümkündür, Lütfen aidatlarımızı zamanın da ödeyerek derneğimizi zorda bırakmayalım.

Üyelik Girişi
Günlük Altın
Saat
Site Haritası
Linkler

Hakkımızda

 GEBZE BAŞTOKLU KÖYÜ DERNEĞİ YÖNETİM  KURULU    

                          
                        
                 YÖNETİM  KURULU                             

1- Aykan DEĞİRMENCİ (Başkan)

2- M.Duran YILMAZ

3- Ahmet  UZUN

4- Nimet SOYLU

5- Fehmi BAŞKAYA


   
   DERNEK ADRES :İnönü Mah.Arifoğlu Cad.1946 Sok.No:21  Gebze

       TEL :02626439075         
                                              


BAŞTOKLU KÖYÜ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ  

25 Mart 2012 Pazar günü seçilen yeni yönetim listesidir..

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ:
 

1*EFKAN DEMİR

2*YILMAZ DEMİR

3*ERTAN DEĞİRMENCİ

4*ETHEM KARATAŞ

5*GÜRBÜZ BALCI


        


         

BAŞTOKLU KÖYÜ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ  25 MART 2012 TARİHLİ  10. OLAĞAN

GENEL KURUL TOPLANTI TUTANAĞIDIR.        

 

          Üyesi bulunduğumuz BAŞTOKLU KÖYÜ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ’nin 10. olağan genel kurul toplantısı 25 MART 2012 Pazar günü saat 12:00 de dernek merkezinin de bulunduğu İnönü Mahallesi Maslak Çeşme Caddesi No:32 SEFAKÖY / KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL adresinde yapılmaya başlandı, toplantı öncesi yapılan incelemelerde toplantı yapılacağı duyurusunun üyelere duyurulduğu , yönetim kurulunun hazırlamış olduğu hazirun listesine göre 258 dernek üyesinden 132 dernek üyesinin toplantıya iştirak ettiği ve toplantı nisabının sağlanmış olduğu görüldü. 

            Toplantıyı yönetecek ve toplantı tutanaklarını imzalayacak yetkili divan heyetinin seçilmesine geçildi , yapılan müzakereler sonucunda divan başkanlığına HAYATİ  DEĞİRMENCİ , katip üyeliklere ise İSLAM  DEMİR ve OZAN GÜNDÜZ genel kurulun oy birliği ile seçildiler.Seçilen divan heyetine toplantı tutanaklarını tanzim etme ve imzalama yetkisi de yine genel kurulca oy birliği ile verildi. 

            Seçilen divan heyeti toplantı gündemi gereği TÜRK BÜYÜKLERİ, ATATÜRK ve ŞEHİTLER  için bir dakikalık saygı duruşu isteminde bulundular , yapılan saygı duruşu akabinde gündem maddelerinin sırası ile görüşülmesine geçildi.
            Yönetim kurulu faaliyet raporu okunarak müzakereye açıldı yapılan müzakereler sonucunda denetim kurulunun faaliyet raporu okundu raporlar üzerinde söz alan dernek üyeleri ATANUR GÜNDÜZ , NEŞAT APAYDIN , FEVZİ UZUN , NAŞİT NACİ DEMİR açıklamalar istediler yapılan açıklamalar neticesinde gündem gereği  gerek yönetim kurulu raporu gerek de denetim kurulu raporu oylamaya sunuldu her iki raporda toplantıya iştirak eden dernek üyelerinin oy birliği ile onaylandı. Yine gündem gereği yönetim ve denetim kurulunun ibrası için oylama yapıldı yapılan oylama neticesinde yönetim ve denetim kurulları ayrı ayrı ve oy birliği ile ibra edildiler.

            2012/2013 ve 2014 yılları tahmini bütçesinin görüşülmesine geçildi dernek üye listesinin gözden geçirilerek güncellenmesine üyelik aidat vecibelerini yerine getirmeyen üyelerin uyarılmasına bu uyarıya rağmen üyelik aidat ödemesini yapmayan üyelerin dernek üyeliğinden ihraç edilmesine oy birliği ile karar verildi. 2012/ 2013/2014 yılları için üyelik aidatı olarak geçen dönemde olduğu gibi yılda bir defaya mahsus olmak üzere yıllık aidat alınmasına ve üyelik yıllık (12 aylık ) aidat bedelinin de :50.-TL (Elli Türk Lirası) olmasına yine oy birliği ile karar verildi.Derneğimize ait olağan genel kurul toplantılarının bundan sonra 3 (üç) yılda bir yapılması konusu görüşmeye açıldı yapılan müzakereler sonucunda dernek genel kurulumuzun zamanı ile ilgili tüzükte bir değişiklik yapılmamasına geçmiş yıllarda olduğu gibi bundan sonrada olağan genel kurul toplantılarının MART ayında ve iki yılda bir yapılmasının daha uygun olacağı kanaatine varıldı gündem maddesi oya sunuldu ve iki yılda bir ve MART ayında yapılması eski tüzüğün değiştirilmemesi oy birliği ile kabul edildi. 

            Derneğimizin ARDAHAN DERNEKLER FEDERASYONUNA üye olup olmamasının görüşülmesine geçildi yapılan müzakereler ve fikirlerini açıklayan dernek üyelerinin konuşmalarının sonucunda derneğimizin ARDAHAN DERNEKLER FEDARASYONUNA üye olmasına ve bu konuda seçilecek yönetim kurulunun yetkili olmasına oy birliği ile karar verildi. 

            Gündem gereği  dernek yönetim ve denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimin yapılmasına geçildi oylamanın gizli oylama açık tasnif şeklinde olacağı belirtildi , gerek yönetim gerek de denetim kurullarını oluşturmak üzere iki ayrı aday listesinin olduğu görüldü başkanı EFKAN DEMİR olan ve başkanı YILDIRAY KÖKSOY olan listelerle ilgili müzakereler yapıldı yapılan müzakereler sonucunda YILDIRAY KÖKSOY’ un listesinde dernek üyesi olmayan köylülerimizin olduğu listede olduklarından haberi olmayan dernek üyelerimizin olduğunun tespit edilmesi üzerine bu liste adaylıktan geri çekildi , EFKAN DEMİR ‘in listesinin dışında başka aday olmak isteyenin olmaması derneğimizin yönetim ve denetim kurullarına genel kurulun oy birliği ile aşağıdaki liste şeklinde olmasına oy birliği ile karar verildi. 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ:

 

1*EFKAN DEMİR

2*YILMAZ DEMİR

3*ERTAN DEĞİRMENCİ

4*ETHEM KARATAŞ

5*GÜRBÜZ BALCI

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ: 

1*ZİHNİ DEMİR

2*AKIN BAYTÖRE

3*CEVDET DEMİR

4*METİN APAYDIN

5*İSHAK DEMİR 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELİKLERİ: 

1*NAŞİT NACİ DEMİR

2*BÜLENT KÖKSOY

3*OZAN GÜNDÜZ 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELİKLERİ: 

1*REMZİ UZUN

2*ZAKİR DEMİR

3*ŞERAFETTİN HANÇER 

Yapılan seçimler neticesinde gündemin gereği dilek ve temennilerin görüşülmesine geçildi , söz alan kat malikleri yeni yönetimde kültürel faaliyetler yapılmasını beklediklerini dernek üyelerinin daha sık sık bir araya gelmelerinin organize edilmesi gerektiğini  vurguladılar,yeni yönetim kuruluna başarılar dilediler.

Gündemde görüşülecek başka bir maddenin olmaması üzerine divan başkanı saat  16:10 de toplantıyı kapattı iş bu toplantı tutanağı toplantı mahalinde yazılarak imza edildi: 25 MART 2012 saat :16:10. 

BAŞTOKLU KÖYÜ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 25/03/2012 TARİHLİ 10. OLAĞAN GENEL KURUL DİVAN HEYETİ 

DİVAN BAŞKANI                     KATİP ÜYE            KATİP ÜYE SAYMAN

 

HAYATİ DEĞİRMENCİ        İSLAM DEMİR               OZAN GÜNDÜZZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret32059
Haberiniz Varmı ?

Kenan Yılmaz 

 Kenan yılmaz

 

 Hasta köylülerimiz


HAKÇAY TURİZM


Hakan AKÇAY
TEL:
05327798344
02626559221
PERSONEL VE OKUL
SERVİSİ DÜĞÜN,NİŞAN TÖRENLERİNDE,
CENAZE TÖRENLERİNİZ

 

 

Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 24° 10°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.68572.6964
Euro2.98242.9944